Recenze

Jana a Jiří - Tyrkysová svatba na klíč


Chtěla bych vám moc poděkovat,za přípravu mého velkého dne D. Skvěle... odvedená práce,výzdoba restaurace a Šárováku úžasná.Máte parádní nápady a fotky do svatebního alba a zároveň jako vzpomínka pro svatební hosty měla veliký úspěch.Já osobně doufám,že už vás nebudu potřebovat,ale dál vás můžu jen doporučit :-) ještě jednou moc díky.

JANA, Třebechovice pod Orebem

Pajka Frousová- Polaroidová kniha


Ráda bych Vám poděkovala za nejen úžasné focení svatby - polaridové knihy - v Podstránském mlýně, ale také za milou společnost a profesionalitu! Všichni byli z ...konečného výsledku nadšení a kdekteré oči nezůstaly suché. Jste úžasné! A já Vám přeji moře moc úspěchu a stálý úsměv, který jste rozdávaly! Děkuji!!

PAJKA, Třebechovice pod Orebem


Lucka a Ondra - Svatba ve stylu "James Bond"

Ahoj květinové víly,

 

moc děkujeme za organizaci naší svatby. Bylo to úžasné a nezapomenutelné. Všem se to hrozně moc líbilo a všichni byli nadšeni. Moji rodiče nikdy nic takového nezažili a byli hrozně mile překvapeni. Vám oběma moc děkuji za ten obrovský kus práce, který jste s tím vším měly a který jste pro nás udělaly. Děkuji vám za všechnu výzdobu (díky vám vím, co je rozeta) a celkovou organizaci všeho a všech. Všechno bylo tam, kde mělo, všichni byli tam, kde měli být. Děkuji vám za pozitivní energii, kterou jste kolem sebe celý den, i přes hromadu práce a starostí, vyzařovaly. Právě to, že se všichni cítili v pohodě a klidu, že na ně nedopadal žádný zmatek a stres, přispělo k tak úžasnému průběhu našeho dne. 

 

Doufám, že to nebylo naposledy, co jsme se viděli. Věřím, že se potkáme znovu, třeba na nějaké další svatbě, kde však budeme my s Luckou už "jen" jako hosté. Doporučíme vás všem, kteří se chystají udělat stejný krok do života, jako jsme v pátek udělali my. Bez vaší účasti a pomoci si "náš den" nedovedu představit.

Věřím, že jste měly z organizace naší svatby pocit dobře vykonané práce a že vám to přinese další zkušenosti a nápady do vaší další práce.

Na takové události by měl člověk vzpomínat dlouho. A my, díky vám, budeme vzpomínat rádi až do smrti.

Ještě jednou, moc děkujeme, bylo to krásné.

Ondra a Lucka

LUCKA A ONDRA, Hradec Králové

 

Liduška a Martin - jejich předsvatební focení v retro setech

 

    Chtěli bychom moc poděkovat za naše předsvatební focení a to dokonce v retro setu v barvě naší svatby. Fotky použijeme na oznámení a vše nám bude krásně ladit.  Moc jsme si to oba užili a určitě holky doporučujeme!

LÍDA , Třebechovice pod Orebem

Andrejka a Zelíčko - jejich červeno-zelená svatba

 

    Moc děkuji za profesionální naplánování celé svatby. Nemusela jsem se starat vůbec o nic. Jediná moje starost byla,   abych si vybrala svatební šaty... a vlastně i to bylo zařízeno.  Od vytvoření svatebního oznámení až po naplánování celého dne. Výzdoba byla naprosto bezkonkurenční, originální:) Jelikož jsem v práci velmi vytížená, tak jsem neměla vůbec žádný čas na vymýšlení "blbinek" a všeho dalšího. Hlavně jsem si ani nedovedla představit, co vše je potřeba zařídit a udělat. Holky mi byly celý den po ruce, "místo činu" den předem vyzdobily, staraly se o bezchybný chod celého dne..  Věci, na které jsem neměla ve svatební den čas, holky zařídily. Jsou moc fajn, nezkazí žádnou legraci. Všichni se mě stále po svatbě ptali, co to bylo za milé slečny. Ani nevím, jak bych to popsala, patří jim za to veliký dííík. A proto doporučuji tyto služby všem nevěstám všemi deseti! Ještě jednou moc děkuji.

ANDREA , Praha

Madlis a Honza - jejich oranžovo-mrkvovo-králičí svatba

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Nejdříve jsem si chtěla vše ohledně svatby zařídit sama. Jenže času ubývalo... Naštěstí za mnou přišla Ejka s Mončou a navrhly mi, že se o výzdobu postarají. Jsem jim za to nesmírně vděčná, neboť mi velmi ulehčily práci a výzdoba byla nádherná. Navíc pro nás připravily večerní romantické překvapení, na kterém i nejedna slza kápla dojetím. Má mrkvová kytka byla geniální a těch 130 parádně naskládaných ubrousků... aaa prostě dííík.

MARIE , Lanškroun

Kontaktujte nás